KONTAKT

Domluvte si svůj termín pro masáž, která vás uvolní a uzdraví.

Adresa:

Na Neklance 36, Praha 5


Telefon:

+420 728 603 993

E-mail:

masaze.mamayo@email.cz

Poděkování od klientů

Michell

30. 12. 2018 Děkuji

Milá Janinko!
Chci Vám alespoň touto cestou popřát krásné svátky plné klidu a patřičně rozjuchaný vstup do dalšího roku.
Naivně jsem si myslela, že Vám potřesu tlapkou osobně, ale děly se samé nepříjemné a neočekávané věci a tak jsem si neužila ani advent ani jakoukoliv jinou přípravu vánoc. Nejdřív umřel můj nejoblíbenější kolega, pak nám odvolali ředitelku (takže si umíte představit co to vyvolalo...), nato diagnostikovali bráchově ženě roztroušenou sklerózu...., takže jsem pořád nějaká vykolejená a vysněné dovolené se ne a nemůžu dočkat.
Hrozně ráda bych k Vám příští rok už konečně chodila pravidelně, protože umíte neuvěřitelné věci a jste tak hrozně milá a empatická osoba, že je vysloveně radost se s Vámi potkat. Někdy se tak zvláštně kouknete, že mám pocit, že mi vidíte až na dno duše :-).
Mějte se moc krásně, přeju ještě jednou jen to nejlepší a moc děkuju za všechny letošní masáže, vždycky mě postaví na nohy. Michell

Lucie 15.11. 2015

Díky

Masáž byla úžasná. Už jsem jich pár vyzkoušela a po dlouhé době jsem narazila na opravdové uvolnění. Už se těším na diagnostiku a bylinky:)
Takže děkuji!

Blanka

14.11. 2016

Tak jemnou a energizující masáž jsem dosud nezažila. Cítila jsem teplo z rukou a uvolnění, pocit lehkosti těla. Ostraněné napětí v bederní páteři i patě a příliv dobré nálady. Děkuji Vám Jano, jste skvělá a těším se na další.

Martina

11.9. 2015

Byla to náhoda, dostala jsem masáž jako dárek k narozeninám. Každopádně moc děkuji. Jana je skvělá, jakoby znala moje tělo od nepaměti. Skvěle mě uvolnila. Upřímně ji doporučuji. Prostředí je příjemné, tak neváhejte.

Petr Szabo 

15.11. 2015 Reflexní masáž nohou

Skvělá masáž chodidel a lýtek, relaxační i bez síly, pouze jednoduchý a správný dotek. Doporučuji, je to lepší než sportovní masáž. Děkuji

Renata

10.70. 2015 Velké Děkuji

Dlouhodobě docházím na masáže zad a Reiki, po nich se cítím jako znovuzrozená, že bych mohla tančit. Janička dokázala odblokovat má záda a ulevit od bolesti. Vždy odcházím spokojená a nabitá pozitivní energií. Mohu všem doporučit nejen vnímavé ruce, ale i nádherné srdíčko.

Renata Bělková 

1.7.2015

Mohu jen vřele doporučit. Paní Jana je výborná masérka a oplývá neskutečnou silou energie. Hrozně mi pomohla od mého největšího problému, bolestí hlavy a migrén, které jsem měla každý týden, třeba dva nebo tři dny. Díky jejím zkušenostem, profesionalitě a osobnímu přístupu, je můj život bez bolestí. Pozná co Vás trápí a podle toho dokáže zvolit správnou léčebnou terapii. Mám od ní i bylinky a těším se až je začnu užívat. Přeji Vám hodně sil :-)

Tomáš

27.2. 2015

Chtěl bych Ti, Jano, poděkovat za uvolnění krční páteře. Ihned po masáží jsem cítil výrazné zlepšení a po 3 dnech problémy zcela pominuly.

Hana

21..2016

K Janičce chodím na masáže a nemůžu si jí vynachválit.
Při masážích cítím velkou energii, její ruce hřejou jako kamínka.Je to perfektní relax a uvolnění. Též mi namíchala
na míru směs bylinek, které mi také hodně pomohly. Hlavně se mi upravilo vyprazdňování a zmenšily se mi otoky kotníků,
které jsem měla už leta. Janička je úžasný člověk, vycítítě, že to co dělá, dělá pro lidi, aby jim pomohla při jejich potížích. Můži ji všem jedině doporučit.

Hana

Marta

2.2. 2016

Na masáže paní Jany nedám dopustit. Její ruce nejen masírují, ale i zároveň léčí, někomu prostě tento dar byl dán. Sestavila mi i směs bylinek, kterými se provádí
očista celého organismu a je to znát, člověk se cítí lépe, takový umytý i uvnitř!
Mohu jen doporučit!

Marta